درمان هیدروترمال

در این صفحه تعداد 598 مقاله تخصصی درباره درمان هیدروترمال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درمان هیدروترمال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان هیدروترمال; Biosolids; Experimental design; Hydrothermal treatment; Multiple linear regression; Principal component analysis; Wastewater treatment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان هیدروترمال; BSG; Brewer's spent grain; HT; hydrothermal treatment; AX; arabinoxylan; β-glucan; (1-3,1-4)-β-D-glucan; LHW; liquid hot water; HMF; 5-hydroxymethylfurfural; Mw; weight-average molar mass; Mn; number-average molar mass; AF4; asymmetrical flow fiel