سرعت ضربه

در این صفحه تعداد 64 مقاله تخصصی درباره سرعت ضربه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سرعت ضربه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرعت ضربه; ANOVA; analysis of variance; CC; corpus callosum; LFP; lateral fluid percussion; NF-H; neurofilament heavy-chain; PFR; peak firing rate; PSTH; peristimulus time histograms; PW; principal whisker; SVZ; subventricular zone; TBI; traumatic brain injury; WDIA
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرعت ضربه; A; cross-sectional area of composite section (=πD2/4); Acore; cross-sectional area of core concrete of CFST; Al; cross-sectional area of longitudinal bars; As; cross-sectional area of steel tube of CFST; Asc; cross-sectional area of CFST (=Acore + As