احتراق در محل

در این صفحه تعداد 29 مقاله تخصصی درباره احتراق در محل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI احتراق در محل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: احتراق در محل; ISC; in-situ combustion; THAI; Toe-Heel air injection; LBM; Lattice Boltzmann method; micro-CT; X-ray computed micro-tomography; MIP; mercury intrusion porosimetry; PSD; pore size distribution; cPSD; continuous pore size distribution; SEM; Scanning electr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: احتراق در محل; ISC; in-situ combustion; LTO; low temperature oxidation; SARA; saturate, aromatic, resin and asphaltene; EDS; Energy-dispersive X-ray spectroscopy; MRS; microscopic Raman spectroscopy; ATR-FTIR; attenuated total reflection Fourier transform infrared spect