اثر القایی

در این صفحه تعداد 30 مقاله تخصصی درباره اثر القایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اثر القایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر القایی; hAR; human androgen receptor; hCAR; human constitutive androstane receptor; hCOUP-TFI; human chicken ovalbumin upstream promoter-transcription factor-I; hCOUP-TFII; human chicken ovalbumin upstream promoter-transcription factor-II; ssDAF-12; Strongyloides
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر القایی; Porphyrin; Photocurrent; Mesomeric effect; Inductive effect; Electronic spectroscopy; Photothermal relaxationTPP, free base tetraphenylporphyrin; TPPF12, fluorinated tetraphenylporphyrin; TPPCl12, chlorinated tetraphenylporphyrin; ZnPc, zinc phthalocyanin