استنشاق

در این صفحه تعداد 32 مقاله تخصصی درباره استنشاق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استنشاق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استنشاق; DPI; dry powder inhaler; eNPV; expected net present value; LAMA; long-acting muscarinic antagonist; LABA; long-acting β-agonist; NPV; net present value; pMDI; pressurized metered-dose inhaler; COPD; chronic obstructive pulmonary disease; Estimated net pr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استنشاق; Asthma; Corticosteroids; Inhalation therapy; Inhaler; Training; ACT; Asthma Control Test; ICS; inhaled corticosteroids; FVC; forced vital capacity; FEV1; forced expired volume in 1 s; IOS; impulse oscillometry; Fres; resonant frequency; FeNO; induced spu