غیر معدنی

در این صفحه تعداد 101 مقاله تخصصی درباره غیر معدنی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI غیر معدنی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غیر معدنی; USA; United States of America; FHWA; Federal Highway Administration; ASTM; American Society for Testing and Materials; ISTEA; Intermodal Surface Transportation Efficiency Act; PG; performance grade; IR; infrared spectroscopy; TGA; thermogravimetric analys
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غیر معدنی; Capillary electrophoresis; Explosive; Inorganic; Instrumentation; Microchip; Organic; Portable CE; Recent CE; Review; Sensor; AD; amperometric detection; ANAL; ammonium nitrate aluminium powder; ANFO; ammonium nitrate fuel oil; APTS; 8-aminopyrene-1,3,6-t