تجزیه سینتیک

در این صفحه تعداد 419 مقاله تخصصی درباره تجزیه سینتیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تجزیه سینتیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجزیه سینتیک; AR; Annular reactor; BLB; Blue light bulb; CFD; Computational Fluid Dynamics; LED; Light emitting diode; LHT; Langmuir Hinshelwood type; MQT; Minero quadratic type; ODE; Ordinary differential equations; PDE; Partial differential equations; PR; Plane react
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجزیه سینتیک; Streptococcus pyogenes; Heme acquisition; Kinetic analysis; Thermodynamic analysis; Heme transfer; Shr; Streptococcal hemoprotein receptor; Shp; Streptococcal heme-binding protein; Isd; Iron-regulated surface determinant; SPR; Surface Plasmon Resonance; I