پارامتر جنبشی

در این صفحه تعداد 105 مقاله تخصصی درباره پارامتر جنبشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پارامتر جنبشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامتر جنبشی; ALDH, aldehyde dehydrogenase; HsALDH2, aldehyde dehydrogenase 2 from human; PDB, protein data bank; PaBADH, betaine aldehyde dehydrogenase from Pseudomonas aeruginosaNAD(P)+ specificity; Dual-coenzyme specificity; Conformational changes; Kinetic parameter
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامتر جنبشی; CUE, chicken uropygial esterase; CPL, chicken pancreatic lipase; PMSF, phenylmethanesulphonyl fluoride; CaCO3, calcium carbonate; FPLC, Fast protein liquid chromatographyUropygial gland; Chromatography; Purification; Immobilised enzymes; Kinetic parameter