کریپتون

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره کریپتون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کریپتون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کریپتون; Attosecond transient absorption; Spectroscopy; Electron density; Valence electron motion; Optical attosecond streak camera; Charge state time-resolved ionization of atoms; Ionization of atoms; Valence-shell electron dynamics; Spin-orbit dynamics; Krypto
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کریپتون; Density functional theory; SCF calculations; Wave functions; Second-order Møller-Plesset perturbation theory; Spectroscopic constants; Dispersion forces; Rare gas dimers; Helium; Neon; Argon; Krypton; Radon; Element 118; Relativistic electronic structu