احیای زمین

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره احیای زمین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI احیای زمین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: احیای زمین; IBA; incineration bottom ashes; MSW; municipal solid waste; DI; deionized water; TC; total carbon; TOC; total organic carbon; CV; coefficients of variation; LP; leaching potential; CT1; IBA collected during column trial 1st dumping experiment; CT2; IBA co
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: احیای زمین; Bombay; Mumbai; Heptanesia; South Asia; Land reclamation; Drainage; East India Company; Portuguese empire; Colonialism; Environmental history; Cartographic history; Geosophy;