عوامل دلپذیر

در این صفحه تعداد 14 مقاله تخصصی درباره عوامل دلپذیر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عوامل دلپذیر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عوامل دلپذیر; High dimensionality; Regression modeling; Dimension reduction; Variable selection; Latent factors; Sparsity; Soft thresholding; Sparse principal component analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عوامل دلپذیر; ANN; artificial neural networks; LF; latent factors; MIR-DRIFTS; mid infrared-diffuse reflectance infrared Fourier transform spectroscopy; PCR; principal component regression; PLS; partial least squares regression; SG; Savitzky-Golay; RPD; residual pred