لاتینا

در این صفحه تعداد 188 مقاله تخصصی درباره لاتینا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لاتینا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لاتینا; Transnationalism; Inflammation; Social ties; Nativity; Latinos; (CRP); C-Reactive Protein; (IL-6); Interleukin-6; (SALSA); Sacramento Area Latino Study on Aging; (TNF-α); Tumor Necrosis Factor- α; (US); United States;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لاتینا; Fatty Liver Disease; Latinos; Epidemiology; GWAS; genome-wide association study; HCC; hepatocellular carcinoma; NAFLD; nonalcoholic fatty liver disease; NASH; nonalcoholic steatohepatitis; PNPLA3; patatin-like phospholipase domain containing 3; T2DM; type