تخریب لیگنین

در این صفحه تعداد 127 مقاله تخصصی درباره تخریب لیگنین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تخریب لیگنین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخریب لیگنین; Dissolved organic matter; Water soluble organic matter; Litter decomposition; Lignin degradation; 13C-TMAH thermochemolysis; Litter bag experiment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخریب لیگنین; Azure B (PubChem CID: 68275); Congo red (PubChem CID: 11313); Guaiacol (PubChem CID: 460); Pyrogallol (PubChem CID: 1057); RBBR, Remazol Brilliant Blue R (PubChem CID: 17409); Veratryl alcohol (PubChem CID: 7118); Ligninolytic bacteria; Lignin degradation