فیلم مایع

در این صفحه تعداد 159 مقاله تخصصی درباره فیلم مایع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فیلم مایع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم مایع; CN; coordination number; Da; the diffusion coefficient of ion; MD; molecular dynamics; MSD; mean-square displacement; N; the total number of particles in the system; O-O; oxygen-oxygen; r→(i); the displacement of particle i to its initial location at ti
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم مایع; Capillary rise method; Liquid film; Oil; Refrigerant; Wetting behaviorMéthode de la remontée capillaire; Film liquide; Huile; Frigorigène; Mouillabilité