باتری های لیتیوم یون

در این صفحه تعداد 2319 مقاله تخصصی درباره باتری های لیتیوم یون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده باتری های لیتیوم یون
مقالات ISI باتری های لیتیوم یون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باتری های لیتیوم یون; Lithium-ion batteries; Prognostics and health management; Remaining useful life; Incomplete scenarios; Missing data imputation; Extreme learning machines;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باتری های لیتیوم یون; Non-flammable carbonate-based organic liquid electrolyte; Lithium-ion batteries; Fluorinated linear carbonate; High-safety battery; High energy-density; High-voltage charge;