کم هزینه

در این صفحه تعداد 135 مقاله تخصصی درباره کم هزینه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کم هزینه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کم هزینه; LIF; laser induced fluorescence; EOD; electroosmotic driven; FITC; fluorescein isothiocyanate; PMT; photomultiplier tube; LD; laser diode; PD; photodiode; SNR; signal-to-noise ratio; LOD; limit of detection; Laser induced fluorescence; Compact; Low-cost;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کم هزینه; Light weight aggregate (LWA); Brick chip aggregate; Galvanized iron fiber; Fiber reinforced concrete (FRC); Low-cost; Ductility; Crack; Load-deflection