روغن کاری

در این صفحه تعداد 58 مقاله تخصصی درباره روغن کاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI روغن کاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روغن کاری; ASTM; American Society for Testing and Materials; CI; Compression Ignition; CO; carbon monoxide; EGR; exhaust gas recirculation; HC; unburned hydrocarbon; NOx; oxides of nitrogen; PM; particulate matter; BSFC; brake specific fuel consumption; BTE; brake t
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روغن کاری; Lubricating oil; Wetting; Contact angle; Half-filling angle; SolubilityHuile lubrifiante; Mouillage; Angle de contact; Angle de demi-remplissage; Solubilité