موری

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره موری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI موری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موری; CTR; Constant timing region; ESC; Embryonic stem cell; FISH; Fluorescent in situ hybridization; HP1; heterochromatin protein 1; MaOri; “master” replication origin; MRT; Mean replication timing; TAD; Topological associated domain; TTR; Timing transitio
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موری; 3-Nitropropanoic acid (PubChem CID: 1678); Malonic acid (PubChem CID: 867); Acetic acid (PubChem CID: 176); Karakin; Corynocarpus laevigatus; Nitropropanoyl-d-glucose; Traditional food; Māori;