ساختار مغناطیسی

در این صفحه تعداد 34 مقاله تخصصی درباره ساختار مغناطیسی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساختار مغناطیسی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار مغناطیسی; Ipomoea batatas (L.) Lam.; Amlyose content; Physicochemical property; Macromolecular structure; Intrinsic relationship; AC; amylose content; CL¯; average chain length; DP; degree of polymerization; DSC; differential scanning calorimetry; ΔH; gelatinizat
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار مغناطیسی; EMDB; Electron Microscopy Data Bank; EM VTC; Electron Microscopy Validation Task Force; FSC; Fourier Shell Correlation; OAV; Open Astex Viewer; OME; Open Microscopy Environment; OMERO; OME Remote Objects; PDB; Protein Data Bank; PDBe; Protein Data Bank in