ذخایر دریایی

در این صفحه تعداد 79 مقاله تخصصی درباره ذخایر دریایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ذخایر دریایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذخایر دریایی; Program evaluation; Spatial closures; Marine reserves; Synthetic control; Propensity score; Mechanisms; Mediation analysis; Structural equation modeling; Fisheries; C31; Q20; Q22; Q28;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذخایر دریایی; C61; C63; Q22Continuous-time stochastic dynamic programming; Parametric approximation; Perturbation method; Projection technique; Linear programming; Natural resource management; Fisheries management; Marine reserves