فلزپورفیرین

در این صفحه تعداد 198 مقاله تخصصی درباره فلزپورفیرین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فلزپورفیرین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلزپورفیرین; Carbon-based electrode; Cytochrome P450; Electrochemistry; Gold electrode; Metalloporphyrin; Modified electrode; Oxidative drug metabolism; Self-assembly monolayer; Surface modification; Surface-modified electrode
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلزپورفیرین; LPGJQKSJOQRXJT-YOAFYNBBSA-N; SINGGCIFJHSECQ-PFVZUNBHSA-N; VDBQDONUIAOUOC-SKXVCGILSA-N; WPRSCLYSKGPDBZ-UHFFFAOYSA-N; FXTIYMYTRIFRKL-RFGMYIJVSA-K; SAMJTHBMAUMJNB-UHFFFAOYSA-N; OETMRHBYSHRNMU-UHFFFAOYSA-N; QAGYKUNXZHXKMR-HKWSIXNMSA-N; Cytochrome P450; Metabo