متاستاز

در این صفحه تعداد 55 مقاله تخصصی درباره متاستاز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI متاستاز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متاستاز; Prodrug; Intranasal; Enzyme kinetics; Supersaturated drug; Seizure emergencies; Prodrug/enzyme; Diazepam; Avizafone; Second derivative spectroscopy; Precipitation; Metastable; Spinodal;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متاستاز; Si-B-C-N ceramics; Metastable; Ceramic Matrix Composite (CMC); Mechanical Alloying (MA); Hot Pressing (HP); Spark Plasma Sintering (SPS); High Pressure Sintering (HPS); Amorphous; Crystallization; Precursor-Derived Ceramic (PDC); Microstructural evolution