متانوتروپ

در این صفحه تعداد 97 مقاله تخصصی درباره متانوتروپ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI متانوتروپ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متانوتروپ; Chalkophore; Copper; Methanobactin; Membrane-associated methane monooxygenase; Methanotroph; Methylococcus capsulatus Bath; Methylomicrobium album BG8; Methylosinus trichosporium OB3b; Siderophore
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متانوتروپ; Chalkophore; Copper-binding compound; Hydrogen peroxide reductase; Methanobactin; Membrane-associated methane monooxygenase; Methanotroph; Methylococcus capsulatus Bath; Methylomicrobium album BG8; Methylosinus trichosporium OB3b; Oxidase, siderophore; Ox