میشیگان

در این صفحه تعداد 79 مقاله تخصصی درباره میشیگان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میشیگان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میشیگان; BMI; Body Mass Index; ETS; Environmental Tobacco Smoke; GEE; generalized estimating equations; HFHS; Henry Ford Health System; LA-ICP-MS; laser ablation-inductively coupled plasma mass spectrometry; MI; Michigan; Mn; manganese; Pb; lead; QIC; Quasilikelih
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میشیگان; prostate; prostatic neoplasms; biopsy; physician's practice patterns; Michigan; DRE; digital rectal examination; MUSIC; Michigan Urological Surgery Improvement Collaborative; PCa; prostate cancer; PSA; prostate specific antigen; TRUS; transrectal ultrasou