میکروارگانیسم

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره میکروارگانیسم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میکروارگانیسم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروارگانیسم; Inelastic biomechanics; Rheological models; Glassy wormlike chain; Microrheology; Transient crosslinkers; Cytoskeleton; In-vitro biopolymer networks; Cell aggregates; Soft glassy rheology; Structural plasticity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروارگانیسم; emulsions; polymer; gel; manufacturing; process analytical technology (PAT); physical characterization; microrheology; light scattering; diffusing wave spectroscopy (DWS);