تحرک مولکولی

در این صفحه تعداد 166 مقاله تخصصی درباره تحرک مولکولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تحرک مولکولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحرک مولکولی; AF; Alexa Fluor 647; BAPTA; 1,2-bis(o-aminophenoxy)ethane-N,N,N′,N′-tetraacetic acid; CaM; calmodulin; CBD; calmodulin binding protein; CCD; charge-coupled device; DMEM; Dulbecco's Modified Eagle's Medium; FCS; fluorescence correlation spectroscopy; F
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحرک مولکولی; Non-exponential NMR relaxation; Activation energy distribution; Decreasing activation energy; Rotational tunnelling; Methanol in zeolite; Deuteron NMR spectra; Molecular mobility; Methyl group; Hydroxyl group;