پروفیل mRNA

در این صفحه تعداد 36 مقاله تخصصی درباره پروفیل mRNA که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پروفیل mRNA (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروفیل mRNA; ABC; ATP-binding cassette transporter; AGPAT2; 1-acylglycerol-3-phosphate O-acyltransferase; AhR; arylhydrocarbon receptor; AKR1C1; aldo-keto reductase 1C1; APO; apolipoprotein; ASBT; apical sodium dependent bile acid transporter; BAs; bile acids; BSEP; b
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروفیل mRNA; BL; blocker; CE; capture extender; EPO; erythropoietin; LE; label extender; GM-CSF; granulocyte-macrophage colony-stimulating factor; MAPK; MAP kinase; PI3-K; phosphatidylinositol 3-kinase; PKA; protein kinase A; PKC; protein kinase C; r; recombinant; S