چند لایه

در این صفحه تعداد 800 مقاله تخصصی درباره چند لایه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چند لایه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند لایه; X-ray reflectivity; Polarized neutron reflectivity; Interdiffusion; Self-diffusion; Intermetallic alloy phases; Annealing; Diffusion length; Solid state reaction; Activation energy for diffusion; Ni/Al, Ni/Ti and Ni/Ge multilayers; XRD; X-ray diffraction;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند لایه; Hybrid barrier thin film; Multilayer; Atmospheric; Flexible; Roll to roll electrohydrodynamic atomization (R2R-EHDA); Roll to roll spatial atmospheric atomic layer deposition (R2R-SAALD);