چندتایی بودن

در این صفحه تعداد 180 مقاله تخصصی درباره چندتایی بودن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چندتایی بودن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چندتایی بودن; New economic geography models; Trade patterns; Two-dimensional piecewise smooth map; Multistability; Border collision bifurcation; Bifurcation scenarios;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چندتایی بودن; ATP; Adenosine Triphosphate; BS; Burst suppression; DC; Direct current; DFA; Detrended fluctuation analysis; ECoG; Electrocorticography; EEG; Electroencephalogram; fMRI; Functional magnetic resonance imaging; GABA; Gamma-Aminobutyric acid; IBI; Inter-burs