فناوری نانو

در این صفحه تعداد 106 مقاله تخصصی درباره فناوری نانو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فناوری نانو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فناوری نانو; Biosensor; DNA; Enzymatic tool; Isothermal amplification; Ligase; Nanobiotechnology; Nuclease; PCR; Polymerase chain reaction; Signal amplificationλ exo, λ exonuclease; ABTS, 2,2'-azino-bis(3-ethylbenzothiazoline)- 6-sulfonic acid; AP, Alkaline phosphatas
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فناوری نانو; Carbon nanotube; Electrochemical cytosensing; Electroanalytical method; Graphene; Lab-on-paper; Metal nanoparticle; Nanobiotechnology; Nanofiber; Nanowire; Quantum dot