محیط طبیعی

در این صفحه تعداد 65 مقاله تخصصی درباره محیط طبیعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محیط طبیعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محیط طبیعی; BREATHE; BRain dEvelopment and Air polluTion ultrafine particles in scHool children; CIs; Confidence intervals; OR; Odds ratio; OLI; Operational Land Imager; NDVI; Normalized Difference Vegetation Index; SES; Socioeconomic status; TIRS; Thermal Infrared S
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محیط طبیعی; Climate change; Extreme weather events; Natural environment; (Natural) resource dependence theory; Qualitative Comparative Analysis (QCA); Financial performance