انتشار NOX

در این صفحه تعداد 140 مقاله تخصصی درباره انتشار NOX که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتشار NOX (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتشار NOX; Humid air turbine (HAT) cycle; Experimental investigation; Humidity ratio; Off-design performance; NOx emission; Performance on compressor curves;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتشار NOX; Common-rail diesel engine; Diesel-LNG dual-fuel; Centroid angle of combustion duration; Brake thermal efficiency; NOx emission; DF; dual-fuel; CA; crank angle; CCR; co-combustion ratio (%); HRR; heat release rate (kJ/°CA); α; centroid angle of combustio