تشخیص پرستاری

در این صفحه تعداد 63 مقاله تخصصی درباره تشخیص پرستاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تشخیص پرستاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص پرستاری; Preeclampsia; Relaciones materno-fetales; Clasificación; Diagnóstico de Enfermería; Atención de Enfermería; Unidades de Cuidados Intensivos; Pre-eclampsia; Maternal-fetal relations; Classification; Nursing diagnosis; Nursing care; Intensive Care Unit
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص پرستاری; Diagnósticos de enfermería; Lenguaje estandarizado de enfermería; Educación en enfermería; Enfermería; Unidad de cuidados intensivos; Nursing diagnosis; Standardized nursing language; Nursing education; Nursing; Intensive care unit;