مخمر آبله مرغان

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره مخمر آبله مرغان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مخمر آبله مرغان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخمر آبله مرغان; SCOs; Single Cell Oils; TAG; triacylglycerol; DAG; diacylglycerol; FAS; fatty acid synthase; LD; lipid droplet; ACL; ATP: citrate lyase; LPA; lysophosphatidic acid; PA; phosphatidic acid; Gly-3-P; glycerol-3-phosphate; G-6-P; glucose-6-phosphate; F-6-P; f
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخمر آبله مرغان; ACL; ATP-citrate lyase; cAMP; cyclic AMP; CS; citrate synthase; GABA; gamma-aminobutyric acid; GC; gas chromatograph; Gcn2; general control nonderepressible 2; GO; Gene Ontology; IPM; isopropylmalate; KEGG; Kyoto Encyclopedia of Genes and Genomes; LP; lip