اکسیژن احتراق

در این صفحه تعداد 129 مقاله تخصصی درباره اکسیژن احتراق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اکسیژن احتراق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسیژن احتراق; Oxy-combustion; Coal-fired power plant; Energy storage; Cryogenic oxygen storage; Process modelling; Process simulation; Techno-economic analysis; ASU; air separation unit; CCS; carbon capture and storage; CPU; CO2 compression and purification unit; CFPP;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسیژن احتراق; IGCC; Oxy-combustion; Ultra supercritical pulverized coal combustion; Aspen Plus; Economic analysis; Levelized cost of electricity (LCOE); ASU; air separation unit; BEC; bare erected cost (k€); CCS; carbon capture and storage; CCTS; carbon capture, tran