پرداخت شده

در این صفحه تعداد 7 مقاله تخصصی درباره پرداخت شده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پرداخت شده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پرداخت شده; Diabetes; Obesity; Low-carbohydrate diet; Shared medical appointments; Comparative effectiveness; Health services research; BMI; body mass index; BP; blood pressure; CDE; certified diabetes educator; DMC; Data Monitoring Committee; EHR; electronic health
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پرداخت شده; CSII; continuous subcutaneous insulin infusion; HbA1c; haemoglobin A1c; HFS; Hypoglycaemia Fear Survey; HypoA-Q; Hypoglycaemia Awareness Questionnaire; IAH; impaired awareness of hypoglycaemia; PAID; Problem Areas In Diabetes; SH; severe hypoglycaemia; Ty