کنترل درد

در این صفحه تعداد 104 مقاله تخصصی درباره کنترل درد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کنترل درد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنترل درد; Level II; Prospective Cohort Design; Treatment Study; Shoulder arthroplasty; multimodal analgesia; perioperative analgesia; opioid use; pain control; postoperative length of inpatient stay;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنترل درد; Level I; Randomized Controlled Trial; Treatment Study; Total shoulder arthroplasty; reverse total shoulder arthroplasty; pain control; liposomal bupivacaine; interscalene nerve block; local infiltration;