ثبت اختراع

در این صفحه تعداد 185 مقاله تخصصی درباره ثبت اختراع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده ثبت اختراع
مقالات ISI ثبت اختراع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثبت اختراع; CCA; Common Carotid Artery; CT; Computerized Tomography; ECMO; Extracorporeal Membrane Oxygenation; E-CPR; ECMO cannulation during cardiopulmonary resuscitation; IJV; Internal Jugular Vein; IQR; Interquartile Range; MRI; Magnetic Resonance Imaging; O; Occ
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثبت اختراع; Patent; Appropriability; Innovation collaboration; Open innovation; Services; Knowledge-intensive services; Intellectual property rights;