تجربه بیمار

در این صفحه تعداد 211 مقاله تخصصی درباره تجربه بیمار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تجربه بیمار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجربه بیمار; dermatologic surgery; dermatology; health care quality; MACRA; MIPS; Mohs surgery; office-based surgery; outpatient surgery; patient experience; patient satisfaction; quality measures; specialty encounters; value-based purchasing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجربه بیمار; Ethnographic; Field work; Intensive care; Intepretive; Description; Interview; Mechanical ventilation; Patient experience; Qualitative; Sedation;