تطبیق کامل

در این صفحه تعداد 170 مقاله تخصصی درباره تطبیق کامل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تطبیق کامل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تطبیق کامل; Cartesian product; Djoković - Winkler relation θ; Forcing face; Median graph; Perfect matching; 1-factor; (Peripheral) Convex expansion; Peripheral expansion; Plane elementary bipartite graph; Reducible face; Reducible face decomposition; Resonance g
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تطبیق کامل; Spherical latin trade; Latin bitrade; Partial latin square; Planar Eulerian triangulation; Finite abelian group; Minimal embedding; Canonical group; Perfect matching; Rank; Padovan sequence