فاضلاب دارویی

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره فاضلاب دارویی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فاضلاب دارویی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب دارویی; Pharmaceutical wastewater; Biological treatment processes; Core community; Co-occurrence; Specific species; High-throughput sequencing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب دارویی; Decision diagrams; Biological treatment; Pharmaceutical wastewater; Operation mode; Wet oxidation5HIA, 5-hydroxyisophthalic acid; AOP, advanced oxidation process; BT, biological treatment; C*, optimal concentration at the exit of the wet oxidation process