عکس اکسیداسیون

در این صفحه تعداد 223 مقاله تخصصی درباره عکس اکسیداسیون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عکس اکسیداسیون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس اکسیداسیون; Oxodegradable; Biodegradable; Hydrolysis; Photo-oxidation; Thermo-oxidation; Polyolefin; Titania; Poly(butylene adipate-co-terephthalate); Agricultural film; Soil;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس اکسیداسیون; AAPH; 2,2′-azobis(2-amidinopropane) dihydrochloride; G6PDH; glucose-6-phosphate dehydrogenase; NFK; N-formyl kynurenine; UPLC; ultra high pressure liquid chromatography; MS; mass spectrometry; OPA; o-phthaldialdehyde; PAGE; polyacrylamide gel electropho