آشنایی با موضوع

آند، الکترودی است که جریان الکتریکی از طریق آن وارد دستگاه الکتریکی قطبیده می‌گردد. آندهای نوری یا فوتو آندها به دلیل عملکرد آنها در حمایت از مولکول های رنگی و انتقال الکترون ها از اجزای مهم DSSC هستند. فوتو آندها، آندهای یک سلول فوتوالکتریک هستند.
در این صفحه تعداد 259 مقاله تخصصی درباره آندهای نوری یا فوتو آندها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آندهای نوری یا فوتو آندها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آندهای نوری یا فوتو آندها; Qdots, Quantum dots; PV, Photovoltaic; QDSSCs, Quantum dot sensitized solar cells; IPCE, Incident Photon-to-Current Efficiency; TOP, Trioctylphosphine; VB, Valence Band; CB, Conduction BandQuantum dots; Photoanode; Thermal annealing; Nanotubes