اکسیداسیون فوتوکاتالیستی

در این صفحه تعداد 355 مقاله تخصصی درباره اکسیداسیون فوتوکاتالیستی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اکسیداسیون فوتوکاتالیستی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسیداسیون فوتوکاتالیستی; Lightweight mortar; Pore structure; Compressive strength; Drying shrinkage; Indoor Air Quality; Photocatalytic oxidation; Capillary water absorption;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسیداسیون فوتوکاتالیستی; ESR; electron spin resonance; OZCO; ozone-assisted catalytic oxidation; PCO; photocatalytic oxidation; VUV; vacuum ultraviolet; VOCs; volatile organic compounds; Mn/g-C3N4/ZSM-4; Multi-functional photocatalyst; VUV irradiation; O3 Elimination; VOCs degrad