دارایی فیزیکی

در این صفحه تعداد 161 مقاله تخصصی درباره دارایی فیزیکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دارایی فیزیکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دارایی فیزیکی; Fast-frozen special fat; Enzymatic interesterification; Crystallization behavior; Physical property; Storage temperature; IBSF; the interesterified blend-based fast-frozen special fat; PBSF; the physical blend-based fast-frozen special fat;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دارایی فیزیکی; Rice straw; Coir fiber; Particleboard composite; Physical property; Mechanical property; Scanning electron microscopy