زنده ماندن جمعیت

در این صفحه تعداد 46 مقاله تخصصی درباره زنده ماندن جمعیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زنده ماندن جمعیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زنده ماندن جمعیت; Allelic diversity; Effective population size; Simulation modelling; Age structure; Population growth rate; Population viability; Genomic diversity; Conservation genetics; Yellowstone bison;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زنده ماندن جمعیت; Endangered Species Act; Fire regime condition class; Habitat quality; Hazardous fuels reduction; Healthy forests; Integrated management; Multiple-objective decision analysis; National Environmental Policy Act; Population viability; Risk analysis; Risk man