اندازه منفذ

در این صفحه تعداد 541 مقاله تخصصی درباره اندازه منفذ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده اندازه منفذ
مقالات ISI اندازه منفذ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه منفذ; CA; Contact Angle; DCMD; Direct Contact Membrane Distillation; DMF; Dimethylformamide; dp; pore size; ENM; electrospun nanofibrous membrane; LEP; Liquid Entry Pressure; LiCl; Litium Clhoride; MD; Membrane Distillation;; P; Porosity; Ruphen3; Tris(phenantr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه منفذ; Foams; Pickering stabilization; Ostwald ripening; Pore size; Mechanical strength; Thermal conductivity; Porous materials; Porous ceramics;