مواد متخلخل

در این صفحه تعداد 728 مقاله تخصصی درباره مواد متخلخل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مواد متخلخل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد متخلخل; Sound protection; Sound absorbent; Passive absorber; Absorption ratio; Low-frequency absorption; Transmission loss; Foam; Porous material; Nanopowder; Nanosilica; Nanomagnetite; Nanopores; Nanoporous material;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد متخلخل; Hydrogen storage; Porous material; Usable capacity; Cyclic adsorptions; Assessment methodology; Optimum temperature; aC; activated carbon; PDS; pore size distribution; SSA; specific surface area; HV; high vacuum; QMS; quadrupole mass spectrometer; TDS; th