پودر

در این صفحه تعداد 564 مقاله تخصصی درباره پودر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پودر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پودر; API; Active pharmaceutical ingredient; AUC; Area under the curve; BCS; Biopharmaceutical classification system; GRAS; Generally recognized as safe; MRI; Magnetic resonance imaging; NSAID; Non steroidal anti-inflammatory drug; Nasal drug delivery; Nose-to-
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پودر; CL, crystal lattice; HM, hematite; ICDD, International Centre for Diffraction Data; IRS, iron-removal sludge; NP, nanopowder; WDP, water deironing precipitateHematite/alpha-Fe2O3; Nanoparticle; Powder; Iron removal sludge; Sorbent