پیش بینی

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره پیش بینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پیش بینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیش بینی; Compensation; financial incentives; dental care delivery; quality improvement; managed dental care; Advantage; Advantage Dental Services; ASTTD; Association of State and Territorial Dental Directors; NA; Not applicable; P4P; Pay for performance; PREDICT;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیش بینی; ACC; American College of Cardiology; ACR; American College of Radiology; ACTIVE; Abdominal Computed Tomography: Iomeron-400 versus Visipaque-320 Enhancement; AHA; American Heart Association; AKI; acute kidney injury; CARE; Cardiac Angiography in Renally I